|
|
|
|
|
|
Česká republika
Slovenská republika
kosik

Přihlášení / Registrace / Stav objednávky
Novinka: Poštovné od 35 Kč, ZDARMA od 500 Kč
Do 11. prosince k objednávce od 300 Kč dárek zdarma!

Reklamační podmínky

Prodávající:
Dominik Pospíšil
V Zátiší 1060
Pardubice
53012
IČ: 88601668
DIČ: CZ9307253560
nejsem plátce DPH

Kontakt na prodávájícího:
tel.: 733 680 058
e-mail: prodej@mobilnidily.cz

Kupující má právo uplatnit záruku na zboží, které má prokazatelné vady a vztahuje se na něj záruka. Před uplatněním reklamace je povinen kupující doložit zakoupení výrobku (např. číslo faktury, kopie faktury, záruční list, účtenka, doklad o platbě, svědkem apod.). Záruka se nevztahuje na opotřebení spotřebního zboží běžným používáním (např. snížení kapacity baterie způsobené běžným používáním). Reklamace je možné vyřidit osobně na adrese prodávájícího nebo zasláním poštou či kurýrem na adresu prodávájícího. Na zboží je poskytována záruka 2 roky, pokud není uvedeno jinak. Platná reklamace je vyřízena výměnnou zboží, slevou, opravou nebo vrácením peněz.

Nároky na uplatnění záruky zanikají: při vypršení záruční doby, použitím k jinému účelu, než ke kterému je výrobek určen, při nedborném zacházením s výrobkem, při mechanickém poškození výrobku, při poškození živelnou událostí, elektřinou, kapalinou apod.

Odstoupení od kupní smlouvy:
V případě objednání zboží na dálku lze zboží vrátit do čtrnácti (14) dnů bez udání důvodů. Pokud bude zboží poškozeno nebo viditelně opotřebeno, může kupujícímu prodejce účtovat náklady spojené s uvedením zboží do původního stavu, pokud je to možné. Zboží lze vrátit na adrese prodávájícího dle provozní doby nebo zasláním poštou či kurýrem. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou. V případě odstoupení od smlouvy vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal. Prodávající je taktéž oprávněn vrátit plnění poskytnuté kupujícím již při vrácení zboží kupujícím či jiným způsobem, pokud s tím kupující bude souhlasit a nevzniknou tím kupujícímu další náklady. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží podnikateli odeslal.
Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy lze stáhnout z adresy http://www.mobilnidily.cz/tipy.pdf

Ostatní neuvedené se řídí dle platného ustanovení občanského zákoníku.

Ke každé objednávce dáváme i jednoduchý formulář, který můžete vyplnit a poslat se zbožím k nám, usnadní nám to vyřízení reklamace. Pokud jej nemáte, najdete jej ke stažení na konci této strany.

Reklamace poštou a kurýrem posílejte na adresu:

Dominik Pospíšil
V Zátiší 1060
Pardubice
53012


Přiložte, pokud je to ve vašich silách, k reklamovanému zboží vyplněný následující formulář (není nutné tisknout, možno poslat také e-mailem):
reklamacni-formular.pdf

Další informace:
- 2000 odběrných míst
- Pouzdra, LCD, baterie, kryty...
- O nás
- Reklamační podmínky
- Obchodní podmínky
- Osobní vyzvednutí zasilkovna.cz
- Opravy mobilů
- LCD a Baterie, záruka 3 roky
- Balík do ruky
- Balík na poštu
- Ochrana osobních údajů
Prodejce:
Dominik Pospíšil
V Zátiší 1060
53012 Pardubice
IČ: 88601668
DIČ: CZ9307253560

e-mail: info@pouzdro-mobil.cz
mobil: 733 680 058

- Zavoláme Vám
- Pošli dotaz

facebook facebook


(nejsem plátce DPH)

partner prodeje mobilnidily.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.