|
|
|
|
|
|
Česká republika
Slovenská republika
kosik

Přihlášení / Registrace / Stav objednávky
Novinka: Poštovné od 35 Kč, ZDARMA od 500 Kč
Do 11. prosince k objednávce od 300 Kč dárek zdarma!

Obchodní podmínky

Prodávající:
Dominik Pospíšil
V Zátiší 1060
Pardubice
53012
IČ: 88601668
DIČ: CZ9307253560
nejsem plátce DPH


Kontakt na prodávájícího:
tel.: 733 680 058
e-mail: info@iphoneprislusenstvi.cz


Vyřízení objednávky:
Prodávájící se zavazuje kupujícímu zaslat objednané zboží. Pokud nastanou nějaké okolnosti, které by bránily odeslání ve stanovené lhůtě, budou kupujícímu oznámeny.


Dodání zboží:
Dodání zboží je realizováno prostřednictvím České pošty, službou zasilkovna.cz, ulozenka.cz nebo osobním vyzvednutím zákazníkem dle volby kupujícího v objednávce. Prodávající účtuje kupujícímu za dodání zboží poštovné dle ceníku poštovného.


Odstoupení od kupní smlouvy:
V případě objednání zboží na dálku lze zboží vrátit do čtrnácti (14) dnů bez udání důvodů. Pokud bude zboží poškozeno nebo viditelně opotřebeno, může kupujícímu prodejce účtovat náklady spojené s uvedením zboží do původního stavu, pokud je to možné. Zboží lze vrátit na adrese prodávájícího dle provozní doby nebo zasláním poštou či kurýrem. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou. V případě odstoupení od smlouvy vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal. Prodávající je taktéž oprávněn vrátit plnění poskytnuté kupujícím již při vrácení zboží kupujícím či jiným způsobem, pokud s tím kupující bude souhlasit a nevzniknou tím kupujícímu další náklady. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží podnikateli odeslal.
Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy lze stáhnout z adresy http://www.iphoneprislusenstvi.cz/tipy.pdf


Reklamace zboží:
Kupující má právo uplatnit záruku na zboží, které má prokazatelné vady a vztahuje se na něj záruka. Kupující může nějakým způsobem doložit zakoupení výrobku (např. číslo faktury, kopie faktury, záruční list, účtenka, výpis z účtu, kopie stvrzenky z platebního terminálu, doklad o platbě, svědectví osoby apod.). Reklamace je možné vyřídit osobně na adrese prodávájícího nebo zasláním poštou či kurýrem na adresu prodávájícího. Na zboží je poskytována záruka 2 roky, pokud není uvedeno jinak. Platná reklamace je vyřízena výměnnou zboží, slevou, opravou nebo vrácením peněz.


Platba za zboží:
Úhrada zboží je možná hotově, dobírkou nebo převodem na bankovní účet prodávájícího 226703171/0300 vedený u ČSOB. Platby platební kartou zprostředkovává banka Česká spořitelna, a. s. ve spolupráci s Global Payments Europe, s.r.o. Tyto společnosti neposkytují detailní informace o platebních kartách prodávajícímu.


Informace k EET:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Úhrada nákladů za úmyslně nevyzvednutou zásilku:
V případě úmyslného nevyzvednutí zásilky je prodávájí oprávněn po kupujícím vyžadovat finanční náklady na poslání. Objednávka je závazná a platná, pokud nebyla kupujícím zrušena.


Další práva a povinnosti smluvních stran:
Mimosoudní vyřizování stížností spotřebitelů zajišťuje prodávající prostřednictvím elektronické adresy prodej@mobilnidily.cz. Informaci o vyřízení stížnosti kupujícího zašle prodávající na elektronickou adresu kupujícího.

V případě, že dojde mezi prodávajícím a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Prodávající je oprávněn k prodeji zboží na základě živnostenského oprávnění. Živnostenskou kontrolu provádí v rámci své působnosti příslušný živnostenský úřad. Dozor nad oblastí ochrany osobních údajů vykonává Úřad pro ochranu osobních údajů. Česká obchodní inspekce vykonává ve vymezeném rozsahu mimo jiné dozor nad dodržováním zákona o ochraně spotřebitele.

Ostatní neuvedené se řídí dle platného ustanovení občanského zákoníku.

Ochrana osobních údajů je řešena dokumentem na odkazu "Ochrana osobních údajů"


Další informace:
- 2000 odběrných míst
- Pouzdra, LCD, baterie, kryty...
- O nás
- Reklamační podmínky
- Obchodní podmínky
- Osobní vyzvednutí zasilkovna.cz
- Opravy mobilů
- LCD a Baterie, záruka 3 roky
- Balík do ruky
- Balík na poštu
- Ochrana osobních údajů
Prodejce:
Dominik Pospíšil
V Zátiší 1060
53012 Pardubice
IČ: 88601668
DIČ: CZ9307253560

e-mail: info@pouzdro-mobil.cz
mobil: 733 680 058

- Zavoláme Vám
- Pošli dotaz

facebook facebook


(nejsem plátce DPH)

partner prodeje mobilnidily.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.